Najwspanialsze muzyczne widowisko Europy po raz trzeci w Polsce!

IL Novecento już za 2 miesiące na scenie w Łodzi

Night of the Proms już 12.03.2016 w łódzkiej Atlas Arenie. Przedstawiamy Wam jedyną w swoim rodzaju orkiestrę Il Novecento prezentując ich magiczne wykonania najsłynniejszych utworów muzycznych. Jest to tylko mała próbka ich unikatowych umiejętności, które już za 2 miesiące możecie zobaczyć na żywo.

Sylwester z Night of the Proms !

Sylwestrowa Noc z Night of the Proms!
Zaproś swoich znajomych i ciesz się 3-godzinami muzycznego show na TVP Polonia.
Specjalnie dla Was wybraliśmy najlepsze występy największych artystów z całego świata: Amy MacDonald, Seal, Anastacia i in. Tylko największe hity – dynamiczna muzyka – świetna zabawa gwarantowana!

Akcja Świąteczna …

 

newsletter_eventim

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, organizatorzy Night of the Proms, przygotowali dla swoich fanów cudowne prezenty.  Organizatorzy wyselekcjonowali 25 najpiękniejszych utworów z 30- letniej historii koncertów na całym świecie. To wspaniały gadżet dla wszystkich wielbicieli tego niezwykłego wydarzenia.

Lisa Stansfield pozdrawia Łódź !

Specjalnie dla fanów NotP gorące pozdrowienia składa sama Lisa Stansfield, która 15ego grudnia pojawiła się w Polsce.

Konferencja Prasowa 29/10/2015: Line-up 2016 już znany…

12 marca 2016 odbędzie się kolejna odsłona Night Of The Proms. Tym razem głównymi gwiazdami będą: Zucchero, Lisa Stansfield, John Miles oraz Simple Minds. w Atlas Arenie obok wspomnianych gwiazd na scenie pojawią się też orkiestra symfoniczna Il Novecento i Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej. Koncerty serii Night Of The Proms odbywają się na całym świecie, do ich tradycji należy zapraszanie lokalnych artystów. Tym razem będzie to łódzki zespół Blue Cafe.

01f5f2bad5b86ddbbf8cfde970d2971ba972867fee

 

Edycja 2015 – niesamowita !

Kochani, juz dzien po koncercie ale emocje jeszcze nie opadly. Organizatorzy oraz artysci bardzo, bardzo dziekuja za wspanialy wieczor. Byliscie niesamowici. Hala posprzatana a wszyscy zagraniczni goscie juz wrocili do domu. Pracujemy mocno nad materialem wideo i wkrotce bedziecie mogli pochwalic sie wsrod znajomych jak wspaniale budowaliscie atmosfore naszego koncertu. Jeszcze raz dzieki i do zobaczenia wkrotce!

KJ_20150321_IMG_0232_1600