Najwspanialsze muzyczne widowisko Europy po raz drugi w Polsce!

Edycja 2015 – niesamowita !

Kochani, juz dzien po koncercie ale emocje jeszcze nie opadly. Organizatorzy oraz artysci bardzo, bardzo dziekuja za wspanialy wieczor. Byliscie niesamowici. Hala posprzatana a wszyscy zagraniczni goscie juz wrocili do domu. Pracujemy mocno nad materialem wideo i wkrotce bedziecie mogli pochwalic sie wsrod znajomych jak wspaniale budowaliscie atmosfore naszego koncertu. Jeszcze raz dzieki i do zobaczenia wkrotce!

KJ_20150321_IMG_0232_1600

NIGHT OF THE PROMS – CLASSIC MEETS POP – 21 MARCA 2015 – ŁÓDŹ ATLAS ARENA

Najwspanialsze muzyczne widowisko Europy!

NIGHT OF THE PROMS – CLASSIC MEETS POP – 21 MARCA 2015 – ŁÓDŹ ATLAS ARENA

Wielkie show. Fuzja popu i klasyki. Międzynarodowe i polskie gwiazdy: Katie Melua, Kim Wilde, Mark King, John Miles, Tony Henry, Kombii i Rafał Brzozowski. A wraz z nimi na scenie orkiestra symfoniczna oraz chór. Grają i śpiewają popowe przeboje oraz standardy muzyki klasycznej. A publiczność tańczy i szaleje razem z nimi. Na świecie 800 koncertów „Night of the Proms” obejrzało dotąd 8 milionów widzów. Do Polski show przyjedzie po raz drugi. 21 marca zapraszamy do łódzkiej Atlas Areny!

A tak wygłądało i brzmiało rok temu …

Night of the Proms – Classic Meets Pop 2015 : 21.03.2015 w Atlas Arenie (Lodz)

Podczas Night of the Proms – Classic Meets Pop 2015 w Łodzi pojawią się Katie Melua, Kim Wilde, Mark King, John Miles, Tony Henry, a także Kombii i Rafał Brzozowski. O klasyczną stronę imprezy zadbają Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej i orkiestra symfoniczna Il Novecento.

Organizatorem wydarzenia jest firma Music Events Poland. To już druga duża impreza, z którą zagoszczą w Atlas Arenie. W marcu 2014 w ramach Night of The Proms w Łodzi wystąpili m.in. Amy Macdonald, Coolio, Natalia Kukulska i OMD.

Koncerty w ramach cyklu Classic Meets Pop są organizowane od lat 80. w ośmiu krajach (m.in. Belgia, Niemcy, Stany Zjednoczone). Ponad 800 widowisk zobaczyło już ponad 8 mln widzów.

Night of the Proms 2014 — > w obrazach