Najwspanialsze muzyczne widowisko Europy po raz pierwszy w Polsce!

I Love Night of the Proms

Masz jeszcze trochę wolnego czasu w czerwcu? A chcesz wygrać wycieczkę do Ameryki?
Jezeli tak to znaczy, ze koniecznie powinnies wziąć udział w naszym konkursie I Love NotP na www.ilovenotp.com.

Jak wygrać? Zostań naszym najlepszym ambasadorem i podziel się osobistą stronę za pomocą  ilovenotp.com z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną. 

Zapros swoich znajomych, i zacznij zbierać punkty. Tutaj dowiesz sie jak zacząć.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia w Ameryce!

Coolio wystąpi w Notp

Coolio wystąpi podczas koncertu Notp, który odbędzie się 22 marca 2014 roku w hali Atlas Arena. W Łodzi będzie miał szansę wykonać wspólnie z Johnem Milesem swój największy hit “Gangsta Paradise”, który zyskał duże uznanie w trakcie jednej z poprzednich edycji.

COOLIO08 (small)Coolio był już wcześniej gwiazdą Notp. Piorunujące wrażenie zrobił w 2000 roku, kiedy wspólnie z Johnem Milesem wykonał swój największy hit “Gangsta Paradise”.

Zaproszenie Coolio doskonale wpisuje się w specyfikę koncertów Notp. Wielkie hity, których w dorobku amerykańskiego rapera nie brakuje, będą mogły zabrzmieć w zupełnie inny, niepowtarzalny sposób.

Coolio w swoim dorobku ma osiem albumów. Do jego największych hitów można zaliczyć: “You’re Gonna Miss Me”, “Fantastic Voyage” czy “Gangsta Paradise”. Największy rozgłos przyniósł mu ten ostatni utwór, który został umieszczony na ścieżce dźwiękowej do filmu “Młodzi Gniewni”. Amerykanin ma za sobą również bogatą karierę filmową. Może pochwalić się także wieloma nagrodami. W 1996 roku otrzymał American Music Awards w kategorii najlepszy artysta hip-hopowy. Rok później w jego ręce trafiła nagroda Grammy za najlepszy utwór solowy “Gangsta Paradise”. W tym samym roku otrzymał również MTV Video Music za najlepszy teledysk z filmu “Coolio’s Paradise”  i za najlepszy taneczny teledysk.

Amerykański raper to kolejny arysta, który wystąpi w koncercie Notp w Łodzi. Wcześniej organizatorzy potwierdzili udział takich gwiazd jak: Amy Macdonald, OMD, John Miles czy LeDiv4S. Polskim akcentem imprezy będzie występ Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska wystąpi w trakcie Notp!

Natalia Kukulska wystąpi w trakcie przyszłorocznego koncertu Notp w hali Atlas Arena w Łodzi. Pierwsza polska edycja wielkiego europejskiego show odbędzie się 22 marca. Oprócz Natalii Kukulskiej wystąpią wówczas między innymi: Amy Macdonald, OMD oraz John Miles.

kukulska2

Dla artystki występy obok światowych gwiazd to żadna nowość. Piosenkarka dobrze czuje się też w klasycznym repertuarze. Ma na swoim koncie występ z Jose Carrarsem, z którym śpiewała wspólnie podczas słynnej gali organizowanej przez samego tenora. Poza tym, śpiewała z takimi wykonawcami jak Harlem Gospel Choir, Lemar, Eric Mariental czy R’n’G.
Warto również podkreślić, że jednym z najważniejszych wydarzeń w karierze Natalii Kukulskiej był udział w koncercie bożonarodzeniowym w Watykanie. Wokalistka wystąpiła jako pierwszy artysta z Polski przed papieżem Janem Pawłem II obok takich gwiazd jak Lauryn Hill, Ronan Keating czy Randy Crawford.

Natalia Kukulska zagrała do tej pory już około 800 koncertów. Łącznie sprzedała ponad 500 000 płyt. Większość z nich osiągała status złotej i platynowej albo nawet wielokrotnie platynowej. W swoim dorobku ma takie przeboje jak: „Piosenka światłoczuła”, „Daleki brzeg”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Przychodzimy tylko raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Niepotrzebny”, „Cicho ciepło”, „Nikt nie będzie żył za ciebie”, „Kamienie”, „Decymy”, „I wanna know”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „Fantasies”. Zdobywała nagrody na wielu słynnych festiwalach.

Poznajcie John Miles (wideo)

John Miles występował w 1985r. w pierwszej edycji Notp i tak mu się spodobało, że aż do dzisiaj co roku gra z naszą orkiestrą.

Jako młody chłopiec zaczął uczyć sie gry na instrumentach i bardzo szybko pianino oraz gitara nie miały dla niego żadnych tajemnic.

Młodego, utalentowanego dwudziestoparolatka zauważyła wytwornia muzyczna. Zaowocowało to pierwszym albumem Johna. “Rebel” ujrzało światło dzienne w 1976 roku i zostało wyprodukowane przez Alana Parsona, Ballada rockowa “Music” (Music was my first love) została światowym hitem.

Oczywiście, Johna Miles i jego muzyki nie może zabraknąć w Polsce podczas naszego pierwszego koncertu Notp.

Poznajcie Il Novecento (wideo)

Orkiestrę symfoniczną Il Novecento założył dyrygent Robert Groslot w 1991r. Z ogromną brawurą, muzycy potrafią połączyć różne wieki i style muzyki, w jednej minucie grać klasykę aby za chwile zgrać coś z popu. Ich gra powoduje, że zanikną granice pomiędze kategoriami. Il Novecento będzie muzycznie wspierać Amy MacDonald, Le DIV4S, OMD, John Miles i …