Margaret

Margaret na rynku fonograficznym zadebiutowała w 2013 roku minialbumem zatytułowanym All I Need, z którego pochodzi singiel Thank You Very Much. Piosenka była 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co Związek Producentów Audio Video przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W 2014 roku wydała swój debiutancki krążek, zatytułowany Add the Blonde, który dotarł do 8. miejsca na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS) oraz został wyróżniony Platynową Płytą. Promowały go takie single jak Wasted, Start a Fire (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) oraz Heartbeat.

Margaret_086

W grudniu 2016 roku Margaret wydała reedycję albumu Add the Blonde. Promowały ją takie single jak Elephant oraz Cool Me Down, który pokrył się podwójną platyną oraz był polskim kandydatem do konkursu Eurowizji 2016 w Sztokholmie.

Margaret jest także laureatką wielu nagród. Do najważniejszych należy zaliczyć przede wszystkim tytuły: Najlepszego Polskiego Artysty MTV Music Awards 2016, Super Artysty bez Granic KFPP Opole 2014, Najlepszej Artystki Eska Music Awards 2015 oraz Najlepszego Artysty MTV Music Awards 2015.