Bilety 2016

ATLAS ARENA Lodz

 

Online:

eventim

 

 

 

W sklepach:

empik    saturn

Rodzaje biletów

Atlas Arena gwarantuje doskonałą widzialność sceny niemalże z każdego miejsca. W sprzedaży dostępne są miejsca siedzące na trybunach, jak też siedzące na płycie , przy czym każde miejsce siedzące posiadało będzie swój indywidualny numer. Rozpiętość cenowa biletów gwarantuje, że każdy będzie mógł pozwolić sobie na udział we wspaniałym wydarzeniu jakim jest Notp.

NOTP10-WID-006 (1280x853)

Ceny biletów: już od 99 zł !

Ceny biletów w przedsprzedaży rozpoczynają się od 99 pln, a kończą na 699 pln za najlepsze miejsca siedzące z pakietem VIP.

Po ogłoszeniu pełnego składu wykonawców ceny biletów wzrosną, dlatego zachęcamy do nabycia biletów jak najwcześniej.

Bilety dla klientów indywidualnych sprzedawane są poprzez sieć Eventim. Można je nabyć zarówno przez internet jak i w punktach stacjonarnych na terenie całego kraju.

 

Bilety VIP

Bilety VIP stanowią odrębną kategorię, a informacje o nich można znaleźć w zakładce “VIP”.

 

Więcej radości w grupie! Akcja 10 + 1 !

benotp_foto2 (442x294)


Notp to idealna okazja aby spędzić ten czas z przyjaciółmi. Znane przeboje muzyki klasycznej i fantastyczni artyści muzyki pop ucieszą wszystkich kochających muzykę.
Aby zmobilizować grupy do uczestnictwa w naszym koncercie proponujemy specjalną ofertę na zakup biletów grupowych. Przy zakupie 10 biletów w jednej kategorii dostaniecie jeden bilet gratis. Jezeli jesteście klubem sportowym, chórem, teatrem albo grupą przyjaciół ta oferta jest dla was. W grupie siła! Zamowienie na bilety z podaniem wymaganej ilości oraz rodzajów biletów prosimy zlozyc wyłącznie na adres bilety@notp.pl
W połączeniu z transportem autobusem do Atlas Areny, ten wieczór to gwarantowana super impreza.